Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Syri i Kaltër mbetet një mister (foto)

Shko poshtë

Syri i Kaltër mbetet një mister (foto)

Mesazh nga Master prej Tue Aug 06, 2013 9:42 pmNjë ekip shqiptaro- amerikan i qendrës shqiptare të kërkimeve detare ka kryer disa zhytje studimore në burimin e Syrit të Kaltër.

I njohur për thellësitë e tij dhe ujin e pastër, Syri i Kaltër vazhdon të jetë mister për studiuesit pasi nuk dihet ende me saktësi vendburimi i tij.

Ja disa foto të rralla të zhytësve, të cilët edhe pse kanë shkuar thellë, sërish nuk kanë thënë më shumë për thellësinë e vërtetë.

Këto foto të rralla tregojnë për herë të parë bukurinë mahnitëse të kësaj mrekullie natyrore.

Këto të dhëna dhe fotot i ka postuar një grup në rrjetet sociale që merret me historinë e vendeve shqiptare, Albanopedia.

/Shekulli Online/ E.L/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi