Programe Forum - Welcome
Theniet qe u kan ngelur ne mendje People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 3:17 pm

Shkruani ndonje thenie qe ju ka ngele ne mendje
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:13 pm

Nga renia e thumbit ra patkoi nga renia e patkoit caloi kali nga calimi kalit nuk u shpie ne kohe lajmi nga vonimi i lajmit humbi lufta.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Mon Jul 11, 2011 11:20 am

"Maybe I'm not the best but surely no one is better than me."


Nuk eshte Arritje te Besh 100 Shoke per 1 Vit . . . Por 1 Shoke Per 100 Vjet . .


Kur jemi te lumtur jemi gjithmon te mire,por kur jemi te mire jo gjithmon jemi te lumtur..!'Fjala me e bukur ne bote eshte ALL-LLAH.
Melodia me e bukur eshte EZANI
Ushtrimi me i mire eshte NAMAZI.
Libri me perfekt eshte KURANI
Muaji me i shenjt eshte RAMAZANI.
Dhe njeriu me me fat eshte MUSLIMANI

:) :) :)
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:20 am

Nje optimist beson se kjo eshte bota dhe koha me e mire per te jetuar. Nje pesimist frikesohet se kjo mund te jete e vertete.
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:21 am

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe je, se sa te te duan per ate qe mendojne se ti je.
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:21 am

Ngjajshmeria mes parashutes dhe mendjes eshte se, asnjera prej tyre s`ka vlere nese nuk eshte e hapur.
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:22 am

Kenaqu me sukseset e arritura,po kur mos thuaj STOP !
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:22 am

Jeta njerëzore në tërësi është një lojë e madhe ,por jeta me besim të plotë është lojë e hareshme.
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:23 am

Te hysh ne mendjen e nje femre eshte art,te dalesh prej andej eshte kryeveper


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:24 am

1.Pasuria eshte si uji i kripur:sa me shume pi,aq me shume etje ke.(A.Schopenhauer)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:24 am

2.Kur isha i ri mendoja se paraja ishte nje gje shume e rendesishme;tani,qe jam plak,jam shume i sigurte per kete.(O.Wilde)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:25 am

Ne nje botë të korruptuarish, i ndershmi quhet "psikopat..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:27 am

Bota eshte si nje pasqyre; shikon ti me inat, te shikojne ty me inat, shikon ti me te qeshur, te shikojne ty me te qeshur.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:32 am

Dyshimi është çlodhja e intelektit.

Dyshimi është mjegull që i mbulon shpesh pamjet e bukura.

Asgjë nuk e lind më shumë dyshimin se kur dimë për një gjë pak.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:38 am

Bindja eshte ndergjegjja e arsyes
Kant

martesa eshte varri i dashuise (O. Wilde)

Gjuha nuk eshte vetem materializem i mendimit por edhe pafundesi e shpirtit njerezor !!!

Nqs je i trishtuar dhe do te vdesesh, mendo per ata qe kane vdekur e deshen te jetonin, por duhet te vdisnin.

E kaluara eshte kujtese, e ardhmja eshte pritje, e tashmja eshte vetedije. E kaluara dhe e ardhmja ndodhen ne imagjinate, vetem e tashmja, qe eshte vetedije , eshte e vertete dhe e perjetshme.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:38 am

Koha dhe Hapesira jane si akrepat e ores, ku njera shenon oren, tjetra minutat.
Kant

Nuk numerohen vitet e jetes suaj, por jeta ne keto vite.


Ne vetmi i vetmuari shqyen veten e vet, ne shoqeri e shqyejn te tjeret.
Nice


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:41 am

me pelqejne shprehjet e ktij siper Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 8:48 am

DASHURIA NUK ESHT KETU PER TE NA BE TE LUMTUR POR TE NA TREGOJ SI TE BEHEMI TE FORTE NEVUAJTJE..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 8:49 am

Ne fillim te dashurise te dashuruarit flasin per te ardhmen, e kur ajo eshte nga fundi flasin per te kaluaren


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 8:50 am

Xhelozia dhe dashuria shkojne dore per dore, dhe se bashku sjellin dhimbje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 8:52 am

Dashuria asnjëherë nuk lind në shpirtin e prishur.
Ikbali

Të frikësohesh nga dashuria do të thotë të frikësohesh nga jeta, e ata që frikësohen janë tri herë të vdekur.
Raseli

Dëshira dhe dashuria janë krahë për vepra të mëdha.
Goethe

Dashuria është hapësirë dhe kohë e matur me zemër.
Prusti

Ç'është risia? Një ëndërr. Ç'është dashuria: përmbajtja e ëndrrës.
Kierkegardi

Dashuria është jeta, është lumturia që ia mbush zemrën, është atmosfera ku ajo merr frymë si të dojë, është himni i amshuar që ia drejton krijuesit.
P.Vasa

Dashuria është fizikë, ndërsa martesa kimi.
Dyma


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 8:53 am

Nuk është vështirë të dashurosh, vështirë është ta shprehësh atë.
Myse

Çdo dashuri kalon, kurse mosmarrëveshjet mbesin përgjithmonë.
Dostojevski


Dashuria është prore fisnike dhe e bukur, por e vërteta kujdeset që ajo të kalojë nëpër pyllin e hithërave.
Keseli


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Sat Aug 06, 2011 11:24 pm

The more arguments you win, the fewer friends you'll have.Always put your trust in Allah even if he's leading you off a cliff. He is either going to catch you as you fall or then teach you how to flybe careful who you open up to. only a few people actually care, the rest are just curious.It's hard to answer the question "what's wrong?" when nothings right.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 12:31 pm

nje dit ti do te zgjohesh dhe do kuptosh rendesine qe kisha per ty dhe ate dit un do te zgjohem ne krahet e dikujt qe e ka kuptuar kte para teje..(shprehja qe e lexoja sh shpesh ne nje moment te veshtir me te cilin jam perballur dhe cuditerisht ishte kjo shprehje qe me shtyu te vazhdoja perpara..)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 5:15 pm

Nganjëherë njerëzit qajnë, jo sepse janë të dobët, por sepse kanë qëndruar të fortë për një kohë të gjatë.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 5:15 pm

Më intereson më shumë ndërgjegja ime sesa opinioni i të tjerëve.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Nov 08, 2011 5:16 pm

Jetojme ne nje bote ku njerezit nuk e thone ate qe ndjejne dhe nuk e ndjejne ate qe thone..


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Tue Nov 08, 2011 6:09 pm

I gjalli nder te gjall i vdekuri nder te vdekur


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Tue Nov 08, 2011 6:44 pm

If you love me or hate me both are in my favour ,couse If you love me I always Will be in you're heart,If you hate me I will always be in you're mind Very Happy
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Wed Nov 09, 2011 6:47 am

kur dikush kupton qe esht i pa ditur ka hedhur nje hap drejt dijes


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Mon Dec 19, 2011 6:57 pm

ne ditet e sotme njerzit njohin cmimin e gjithckaje..por s' njohin vleren e asgjeje..!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Dec 22, 2011 3:22 pm

Mosha s'ju mbron nga dashuria, por dashuria, deri diku, ju mbron nga mosha.


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga stv2008 prej Fri Dec 23, 2011 9:24 pm

NATEN TEK FLINJA ME THA SHPIRTI PI,
NE GJUME DHE NE VARR NUK KA LUMTURI,
NGREHU SA RRON ZBRAZ KUPA PUTH CUPA ,
KE SHEKUJ TE FLESH NE QETESI.
I MADHI OMER KAIAMI
Question Question


Theniet qe u kan ngelur ne mendje Rmjllujpg
Theniet qe u kan ngelur ne mendje 2uz7cp0Theniet qe u kan ngelur ne mendje 2uz7cp0Theniet qe u kan ngelur ne mendje 2hwhe1_thjpgTheniet qe u kan ngelur ne mendje 2uz7cp0Theniet qe u kan ngelur ne mendje 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Sat Dec 24, 2011 7:22 pm

Për të qenë i suksesshëm ju duhet familja dhe shoqeria, por për të qenë shumë i suksesshëm ju duhen armiqtë dhe konkurrentët.
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Sat Dec 24, 2011 7:25 pm

Kur Trupi Im Te Jete Hi , Emri Im Do Te Jete Legjende . . .Wink
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Thu Dec 29, 2011 5:21 pm

Mendo sikur njerezit te ishin aq te hapur sa ta pranonin tjetrin me gjithe "defektet" e tij. Apo ndoshta ne nuk i durojme defektet e te tjereve sepse na kujtojne tonat??

When you point your finger at someone, three fingers are pointing back at you.. So look at yourself, befor saying others...¨!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Thu Dec 29, 2011 5:55 pm

me duaj pak te te dua shum


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Thu Dec 29, 2011 6:45 pm

That whatever you do in life will be significant but it's very immporant that you do itt..
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 30, 2011 2:15 pm

Une love ty ti love mu made in burr e gru..


Theniet qe u kan ngelur ne mendje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Alessia prej Fri Dec 30, 2011 2:15 pm

Une love ty ti love mu made in burr e gru..


Theniet qe u kan ngelur ne mendje Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi