Programe Forum - Welcome
Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 3:17 pm

First topic message reminder :

Shkruani ndonje thenie qe ju ka ngele ne mendje
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 02, 2012 3:44 pm

"Një burrë i vërtetë nuk i do një milion gra. Ai e do një grua në një milion mënyra...!"
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 3:57 pm

Jeto,jeto,jeto..


Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Mon Jan 02, 2012 4:03 pm

"Nje person nuk eshte i rendesishem nga hapesira qe ze ne Zemren tuaj,por nga boshlleku qe pushton kur nuk eshte me"
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Alessia prej Mon Jan 02, 2012 8:34 pm

Kush punon fiton...


Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sarita prej Thu Jan 05, 2012 11:32 am

Mendjemadhi nuk sheh asgje pervec vetes. Ky i ngjan atij i cili ka hipur ne maje te kodres dhe njeeezit e tjere atje posht i sheh shume te vegjel, por i shkreti ka harruar se ata prej atje poshte, kete aspak nuk e shohin!
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 6:42 am

Me vajzen qe duam,tallemi ndersa me ato qe urrejm qendrojm:-e kam lexuar ne nje forum.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Theniet qe u kan ngelur ne mendje - Faqe 2 Empty Re: Theniet qe u kan ngelur ne mendje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi