Programe Forum - Welcome
Thenie te krahines tuaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Thenie te krahines tuaj

Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:18 pm

Tregoni ndonje thenie te krahines tuaj
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Re: Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 3:30 pm

Me te thon te drejten,per momentin spo me kujtohet asgje per momentin ma von kismet
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Re: Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 5:54 am

Thenie Vlonjate: Nje her mЁsh, nje her pЁshk dhe ne dark futi nje pjЁshk Razz Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Re: Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 15, 2012 11:46 am

tradita tradit zakoni zakon jeta jete vendlindja shqiperi bije tropojani jam mbese dibrani jam keto tradita shqipetari kam


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Re: Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga Ameliaaa prej Sat Jun 23, 2012 8:29 pm

Permene qenin bone gati shkopin
Koka bon, koka pson
Ma e keqe gasa se basa
(shpresoj ti kuptoni Razz )
Ameliaaa
Ameliaaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 39
Reputation : 5
Join date : 21/06/2012
Age : 25
Location : Tropoja

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Re: Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jun 23, 2012 8:39 pm

pa maj tamarrsha
he maj naq
kto po me vin nder mend....


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie te krahines tuaj Empty Re: Thenie te krahines tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi