Programe Forum - Welcome
Nusja mungon në dasmë sepse ishte e dehur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nusja mungon në dasmë sepse ishte e dehur

Shko poshtë

Nusja mungon në dasmë sepse ishte e dehur Empty Nusja mungon në dasmë sepse ishte e dehur

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:44 pm

Nusja mungon në dasmë sepse ishte e dehur Nusja-pijanece

Siobhan Watson gjithmonë kishte ëndërruar se si do të ishte dita e saj e martesës, por një ditë para ditës së madhe ajo ka shkatërruar gjithçka me një festë beqarie që doli jashtë kontrollit.
24-vjeçarja nuk është paraqitur në kishë sepse kishte pirë aq shumë sa është zgjuar në një hotel vetëm rreth mesditës, në një kohë që në mëngjes duhej të ishte në altar.

“Ndihesha shumë keq kur u zgjova dhe kisha të vjella. Kur pashë orën ishte 13.30 dhe kuptova që kisha humbur dasmën”, shprehet vajza angleze.

“Familja ime kishte harxhuar rreth 15 mijë euro atë ditë dhe unë mungova. Në përgjithësi pi vetëm një gotë shampanjë për Krishtlindje ose kur kam ditëlindjen, por nuk e di se çfarë ndodhi atë ditë. Duhet të kisha kontrolluar veten. Më vjen keq që lashë Aronin të më priste në altar”, shton Siobhan.

Meqë ra fjala tek Aron, djali menjëherë ka përfunduar marrëdhënien me atë që duhej të ishte nusja e tij.

“Unë jam ende e dashuruar me të, por ai tashmë nuk më flet më. Ndihet i turpëruar dhe nuk arrin të më falë atë që bëra”, përfundon Siobhan Watson.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi