Programe Forum - Welcome
FIFA studion mundësinë e pjesëve nga 30 minuta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


FIFA studion mundësinë e pjesëve nga 30 minuta

 :: Sport :: Futboll

Shko poshtë

FIFA studion mundësinë e pjesëve nga 30 minuta Empty FIFA studion mundësinë e pjesëve nga 30 minuta

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:47 pm

FIFA studion mundësinë e pjesëve nga 30 minuta Fifa-logo

FIFA po studion mundësinë që në botërorin e Katarit të vitit 2022 ndeshjet të luhen me 3 pjesë nga 30 minuta për të mbrojtur futbollistët nga temperaturat e larta.


Në këtë mënyrë do të kishte tre pushime ku lojtarët do të merrnin lëngjet e nevojshme.

Kjo ide duhet aprovuar nga Bordi Ndërkombëtar që nuk është shumë i dhënë pas ndryshimeve të Rregullores së Futbollit.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sport :: Futboll

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi