Programe Forum - Welcome
Aktoret më të paguara të vitit  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aktoret më të paguara të vitit

Shko poshtë

Aktoret më të paguara të vitit  Empty Aktoret më të paguara të vitit

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:48 pm

Aktoret më të paguara të vitit  Jolie-ripropone-

Revista ‘Forbes’ ka stiluar renditjen e artisteve më të paguar këtë vit, nga maji 2010 deri në maj 2011.
Ky klasifikim bazohet mbi të ardhurat e deklaruara nga producentët, avokatët dhe agjentët e Hollywood-it.


Ja klasifikimi i aktoreve më të paguara:

Angelina Jolie - 30 milionë dollarë

Sarah Jessica Parker - 30

Jennifer Aniston - 28

Reese Witherspoon - 28

Julia Roberts - 20

Kristen Stewart - 20

Katherine Heigl - 19

Cameron Diaz - 18

Sandra Bullock - 15

Meryl Streep - 10
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi