Programe Forum - Welcome
Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:54 pm

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Heynckes-jupp


Jupp Heynckes, trajneri i ri i Bayern Munchen, është shumë ndryshe nga paraardhësi i tij në stolin bavarez, Louis Van Gaal.
Nëse hollandezi kishte një raport të vështirë me shtypin, trajnerit gjerman i pëlqen të bëjë shaka me gazetarët, ashtu siç ka ndodhur në konferencën e shtypit në Riva del Garda, aty ku Bayern po bën fazën përgatitore.

Trajneri 66-vjeçar ka bërë të ditur edhe teorinë e tij mbi futbollin duke na përgatitur për një skuadër që në radhë të parë do të kërkojë të mbrohet mirë: “Ndeshjet i fitojnë sulmuesit, kampionatet i fitojnë mbrojtësit.”

Kur gazetarët e pyetën se kush ishte objektivi kryesor i sezonit, Heynckess u përgjigj: “Është e vështirë të zgjedhësh, por nëse djemtë do të arrijnë të fitojnë Ligën e Kampioneve do të kenë një premio të veçantë: mund të më drejtohen me “ti”… të kuptohemi, vetëm për një ditë.”
tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Re: Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 6:11 pm

bayern fitore e pergjithshme ishalla
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Re: Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga Almita prej Mon Jun 18, 2012 2:15 pm

gjermania eshte e papame


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Re: Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:21 am

sidomos bayern;skuadra e dyt ne bot pas barcelones kuptohet... lol!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Re: Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga Almita prej Sun Jul 01, 2012 4:27 pm

LOVEEEEEEEEEE GERMANIIIIIIIIIIIIIII bravaa


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Re: Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jul 03, 2012 3:26 pm

po pra po la kokrren e namit kesaj here...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions Empty Re: Bayern Munchen, çmim i veçantë për Champions

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi