Programe Forum - Welcome
Kuvend, miratohet ligji për regjistrimin e popullsisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kuvend, miratohet ligji për regjistrimin e popullsisë

Shko poshtë

Kuvend, miratohet ligji për regjistrimin e popullsisë Empty Kuvend, miratohet ligji për regjistrimin e popullsisë

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:57 pm

Kuvend, miratohet ligji për regjistrimin e popullsisë Parlament-Seance-350x250-300x214

Kuvendi i Shqipërisë miratoi me 71 vota pro dhe dy abstenime projektligjin e regjistrimit të popullsisë. Pas shumë debatesh është rënë dakord që të kryhen disa mendime në këtë ligj në disa nene të caktuara, propozime të dy deputetëve të Partisë për Drejtësi Integrim dhe Unitet. Një prej ndryshimeve ishte ai që INSTAT për hetimin administrativ të kundravajtjeve ka të drejtën të konsultojë bazat e të dhënave shtetërore në Republikën e Shqipërisë. Ndërsa refuzimi për deklarim apo deklarimi i rremë dënohet me 100 mijë lekë. Sakaq, Kuvendi miratoi me 73 vota edhe ndryshimet për buxhetin e shtetit..tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi