Programe Forum - Welcome
Basha: Do të mbaj premtimet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Basha: Do të mbaj premtimet

Shko poshtë

Basha: Do të mbaj premtimet Empty Basha: Do të mbaj premtimet

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 4:59 am

Basha: Do të mbaj premtimet F.0708220540659_m

Fituesi i garës për bashkinë e Tiranës Lulzim Basha tha të premten se do të vazhdojë punën me pasion të madh dhe do të vazhdojë të dëgjojë gjithmonë zërin e qytetarëve të Tiranës.
“Eshtë një gëzim i ligjshëm, sepse kemi korrur një fitore të ligjshme, të ndershme një fitore që është shprehje e drejtpërdrejtë e vullnetit të qytetare të Tiranës”, tha zoti Basha, duke iu drejtuar mbështetësve të tij në selinë e Partisë Demokratike.

Kryetari i ri i bashkisë falenderoi qytetarët e Tiranës që besuan në shumicë, në programin e tij, në projektin për Tiranën evropiane dhe në seriozitetin për ta vënë në jetë këtë sipermarrje të madhe.

“Tirana jonë na bëri ne, që ne ta nxjerrim nga udhëkryqi hallëmadh ku një lloj politike konfliktuale e kishte pushtuar prej kohësh”, tha ai duke ftuar të gjithë qytetarët për bashkim me qëllim punën për të ardhmen e qytetit. “Do të mundohem me mish e me shpirt të mbaj të gjitha premtimet e bëra gjatë fushatës”, nënvizoi zoti Basha./Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi