Programe Forum - Welcome
6 vite pa trofe por Arsene Wenger, pushime në jahtin “Take It Easier”   People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


6 vite pa trofe por Arsene Wenger, pushime në jahtin “Take It Easier”

 :: Sport :: Futboll

Shko poshtë

6 vite pa trofe por Arsene Wenger, pushime në jahtin “Take It Easier”   Empty 6 vite pa trofe por Arsene Wenger, pushime në jahtin “Take It Easier”

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 5:53 am

6 vite pa trofe por Arsene Wenger, pushime në jahtin “Take It Easier”   Arsen-Wenger-1

Shumë e kanë kritikuar në vijimësi se nuk i ka dhënë skuadrës ritmin e kërkuar për të realizuar një lojë të denjë por Arsen Wenger duket se ka gjetur formën për tu kthyer përgjigje. Tekniku i Arsenalit ka dashur të tregojë se di shumë mirë të hidhet në sulm duke rrëshkitur nga jahti në det. 61 vjeçari është duke kaluar pushimet në ishullin e Corisca ndërsa jahti quhet “Take It Easier”. Duket në fakt se Arsene Wenger vërtet e ka marrë lehtë faktin se Arsenali i tij ka gjashtë vite pa asnjë trofe.

Marr nga LiveFutboll.Info
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Sport :: Futboll

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi