Programe Forum - Welcome
Tirane merret peng per disa ore 40 vjecari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tirane merret peng per disa ore 40 vjecari

Shko poshtë

Tirane merret peng per disa ore 40 vjecari Empty Tirane merret peng per disa ore 40 vjecari

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 5:59 am

Tirane merret peng per disa ore 40 vjecari Policia-naten2
Një 40 vjecar nga Tirana u mor peng nga katër persona për shkak të një borxhi prej 15 mijë eurosh.
Sajmir Shenjtari, i cili zotëronte një pikë bastesh në zonën e quajtur “Profarma” në Tiranë, u mor peng rreth ores 17:00 nga katër persona që udhëtonin me një automjet i markës Mitsubishi me targa të huaja.

Pengmarrja është realizuar nën kërcënimin e armës. Pas marrjes së këtij informacioni policia u vu në ndjekje të autorëve të krimit të rëndë, që mendohej se ishin drejtuar për nga Mali i Dajtit.

Policia ngriti postblloqe në të gjitha rrugët dytësore dhe kryesore që të cojnë në Dajt por nuk arriti dot të gjejë makinën me të cilën u mor peng Sajmir Shenjtari.

Pas dy orësh pengu u gjet në afërsi të pallateve të zonës së quajtur “Fresku” në një gjendje të traumatizuar, por pa dëmtime serioze për shëndetin e tij.

Policia tha se autorët e dyshuar të këtij krimi janë të identifikuar dhe po punohet për kapjen e tyre. shqiperia.com
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi