Programe Forum - Welcome
Kur ngjyra e syve na tregon diçka! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:38 am

Sytë e gështenjtë:

Sytë e gështenjtë dëshmojnë se individi është zot i fjalës dhe se meriton t’i zihet besë. Ndërsa, sa më e mbyllët është ngjyra aq më shumë rrezatojnë nga ta afshi dhe sensualiteti. Të vetmen të metë e kanë atë se flasin edhe për pak egoizëm.

Sytë e kaltër:

Sytë e kaltër kanë kthjelltësinë e cila nënkupton romantikën dhe feminitetin sikundër edhe integritetin, sinqeritetin dhe gjithë pikëpamjen ndaj botës. Ndoshta mu për këtë shkak heronjtë dhe heroinat e imagjinuara në film shpesh i paraqesin si njerëz sykaltër.

Sytë ngjyrëlajthie:

Kombinimi i ngjyrës së gështenjtë, të blertë dhe të përhinjur jep ngjyrën e lajthisë. Nën ndriçimin e dritave të ndryshme sytë ngjyrëlajthie mund t’i ndërrojnë nyansat mu për shkak të asaj përzierjeje të ngjyrave. Sytë ekspresivë ngjyrë lajthie dëshmojnë për aftësinë mbimesatare. Tekefundit, legjenda thotë se në njerëzit syblertë fshihet diçka enigmatike. Përpos faktit se janë shumë tërheqës, sytë e blertë janë ekzotikë dhe shprehin vetëbesim.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:14 pm

MaSt3r shkruajti:Sytë e gështenjtë:

Sytë e gështenjtë dëshmojnë se individi është zot i fjalës dhe se meriton t’i zihet besë. Ndërsa, sa më e mbyllët është ngjyra aq më shumë rrezatojnë nga ta afshi dhe sensualiteti. Të vetmen të metë e kanë atë se flasin edhe për pak egoizëm.
.

niceeeeeeeeeeeeeee
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 01, 2011 8:40 pm

master po un qe i kam syt e shkru e skom asnje ngjyre si kjo?? apo i kam te gjitha nga pak...:pp ato cilesite e mira kuptohet...:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 8:43 pm

Beji mix Razz mer ngapak nga te gjitha


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:44 am


Sytë ngjyrëlajthie:

Kombinimi i ngjyrës së gështenjtë, të blertë dhe të përhinjur jep ngjyrën e lajthisë. Nën ndriçimin e dritave të ndryshme sytë ngjyrëlajthie mund t’i ndërrojnë nyansat mu për shkak të asaj përzierjeje të ngjyrave. Sytë ekspresivë ngjyrë lajthie dëshmojnë për aftësinë mbimesatare. Tekefundit, legjenda thotë se në njerëzit syblertë fshihet diçka enigmatike. Përpos faktit se janë shumë tërheqës, sytë e blertë janë ekzotikë dhe shprehin vetëbesim.
Remix i kam po ec mo(kafe;jeshil)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 13, 2012 12:50 pm

o crakc po ne me sy jeshil skishte gje per ne eee..Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Master prej Wed Jun 13, 2012 4:20 pm

Syt jeshin jane no coment Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Almita prej Wed Jun 13, 2012 4:23 pm

Sytë e gështenjtë:

Sytë e gështenjtë dëshmojnë se individi është zot i fjalës dhe se meriton t’i zihet besë. Ndërsa, sa më e mbyllët është ngjyra aq më shumë rrezatojnë nga ta afshi dhe sensualiteti. Të vetmen të metë e kanë atë se flasin edhe për pak egoizëm.


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 13, 2012 4:24 pm

ah po jeshil...jan thjesht unik Razz
shpesh ne rrug me thon ma fal njenin Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Master prej Wed Jun 13, 2012 4:30 pm

un do te them mi jep te 2


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jun 13, 2012 4:31 pm

asnjenin mi ka fal zoti mu ca keni ju eeee mcncdd


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Master prej Wed Jun 13, 2012 4:37 pm

Pilti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Almita prej Wed Jun 13, 2012 4:50 pm

po syte kafe qe shkelqejn car thone


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jun 13, 2012 6:07 pm

un kam alamet sysh;edhe almita mi ka inat
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Jun 16, 2012 9:30 pm

Te mendohem pak c'far ngjyre jan lajthite tani,....


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Master prej Sat Jun 16, 2012 9:32 pm

Ti i ke mbyll syt zduken


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ngjyra e syve na tregon diçka! Empty Re: Kur ngjyra e syve na tregon diçka!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi