Programe Forum - Welcome
Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?!

Shko poshtë

Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! Empty Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?!

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:48 am

A MENDONI MIQ TE NDERUAR SE KA ERDHUR KOHA QE TE GJITHA GRATE NE EMIGRACION ,TE KRIJONE SHOQATAT E TYRE DHE TE LUFTOJNE PER TE DREJTAT E TYRE ?

A DUHET TE NGREJNE ZERIN NENAT E GRATE TONA QE FEMIJET E TYRE TE MESOJNE GJUHEN E NENES DHE ME VONE ATE TE VENDIT PRITES?

ME MENCURINE E TYRE GRATE TONA DUHET TE TREGOJNE SE JANE TE BARABARTA MES TE BARABARTAVE DHE JO EMIGRANTE PA TE DREJTA QE JU TAKOJNE.

A DUHET TE LUFTOJNE AMBASADAT TONA PER TE VENE NE VEND DINJITETIN E GRAVE TONA?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! Empty Re: Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?!

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:32 am

Nuk kam qen,por mendoj se ndihen keq.Te jesh ne nje vend ku nuk te njeh askush,ne nje vend ku te diskriminojne,ne nje vend ku te gjith te shohin sikur je jashtoksor dhe jo njeri;ne nje vend ku nuk degjojn gjuhen e tyre ame,ne nje vend ku gjithshka eshte ndryshe nga sa jan mesuar;mendoj se ndihen shum keq
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! Empty Re: Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?!

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 11:34 am

Mbase ndjehen mire se jane larg vjehrrave Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! Empty Re: Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?!

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:36 am

Ang3l shkruajti:Mbase ndjehen mire se jane larg vjehrrave Razz
aahaahhaaahaah e madhe kjo ahahaha
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?! Empty Re: Si ndjehen femrat shqiptare në mërgim?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi