Programe Forum - Welcome
A është fëmija provë dashurie? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A është fëmija provë dashurie?

Shko poshtë

A është fëmija provë dashurie? Empty A është fëmija provë dashurie?

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:54 am

Raporti ecen me se miri, te dy kane respekt dhe e duan njeri tjetrin. Nuk u mungon asgje....jane te lumtur. Nje dite ai i thote se ka ardhur koha te mendojne per nje femije se bashku por ajo i pergjigjet qe ende nuk ndihet gati per nje gje te tille. ( qe Mund te jete per shume motive: psh...deshiron me pare te arrije indipendencen e saj ekonomike, apo te arrije karrieren e saj, apo thjesht nuk pranon qe trupi i saj te shnderrohet, etj). Ai insiston, insiston per nje fare kohe dhe ndjen qe pak nga pak ndjenja e tij per te po shuhet dhe me se fundi mbyll raportin e tyre duke shprehur " nese ti nuk do nje femije me mua dmth qe ti nuk me dashuron dhe nuk do qe te ecesh perpara me mua".

Si mendoni ju, a ka pasur dashuri ai per te?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është fëmija provë dashurie? Empty Re: A është fëmija provë dashurie?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:50 am

Persa i perket temes per mua femija eshte nje prove e forte e dashurise...
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është fëmija provë dashurie? Empty Re: A është fëmija provë dashurie?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:33 am

mendoj se femija ehste prova me e madhe dhe me ebukur e dashurise.. por fatkeqesisht jo te gjith mund ta japin kte prove per shkak per pamudnesive biologjike e gjenetike (sdi si ta shpreh me qarte kte :S)...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është fëmija provë dashurie? Empty Re: A është fëmija provë dashurie?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:43 am

E vertet eshte,por dhe nga ato meshkujt qe e braktisin femijen dhe me sakte e quajn femren(bushter),ndersa femijen(bastard).Ja keto jan meshkujt e sotshem,sa shum na duan lum ne per ta Crying
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është fëmija provë dashurie? Empty Re: A është fëmija provë dashurie?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi