Programe Forum - Welcome
Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:57 am

Cfar mendoni duhet vazhduar lidhjet martesore shqiptar -te huaj ?
Pse jo ? ose Pse po?
Keni sugjerime per te dyshimtit??
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:32 am

natyrisht qe po sepse cdokush e mendon se me ke do ta kaloje jeten ska lidhje nga eshte ose si eshte thjesht deshiron te qendroje me te dhe kaq :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 11:36 am

per mua rend ka vetem dashuria


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:38 am

normal qe eshte e vetmja gje qe te mban prane dikujt :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 11:47 am

mjer kush bie ne dashuri


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:49 am

eee mjer ai/ajo qe e dashuron dike thuaj


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 12:29 pm

Dashuria ka nje baze ndjenjiat qe nuk mundesh ti komandosh se me ke bie ne dashuri rendesi ka te te rrespektoj i huaj apo shqipetare nuk do te thote gje


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:32 pm

e ver8 eshte qe ska rendesi nga eshte dhe si eshte :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 11:29 am

Dashuria esht ajo ndjenje qe vihet edhe perpara jetes,un per vete preferoj me mir ta marr burrin shqiptar*(sepse kemi te njejtat tradita dhe kulture)ku i dihet por dashuria vihet mbi gjithshka.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Master prej Sun May 13, 2012 11:31 am

Dashuria nuk njeh moshe,ngjyre,fe,shtet apo ndonje gje tjeter


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 4:16 am

Nuk njeh jo;po mos e dhent zoti me u martu me naj grek apo serbet(si shoh dot me sy)athere e kam knaq me te then te drejten.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Almita prej Wed Jul 04, 2012 12:39 pm

dashuria sepse zemra nuk komandohet por te komandon


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Jul 04, 2012 12:43 pm

Nuk eshte se ka ndonje gje, kur dy persona duhen, kuptohen me njeri tjetrin se besoj se ka rendesi origjina.Mbi gjithqka eshte dashuria dhe sinqeriteti :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Almita prej Fri Jul 06, 2012 11:49 am

dashuri jhngfc puuub


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj Empty Re: Ç'qëndrim mbani për martesën shqiptar/të huaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi