Programe Forum - Welcome
Çfarë i ndez meshkujt People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çfarë i ndez meshkujt

Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Master prej Tue Jun 21, 2011 6:05 pm

Çfarë i ndez meshkujt F.0621134226858_m

Të gjithë jemi të ndryshëm, por ekzistojnë disa dëshira dhe nevoja të cilat na lidhin. Një nga to është seksi. Mirëpo, ekzistojnë mijëra vogëlsira të cilat në një moment mund të ndezin imagjinatën dhe të trazojnë pasionin.
Nëse dëshironi ta bëni për vete dhe ‘ta çmendni ‘ krejtësisht, provoni truqet e shënuara më poshtë, të cilat vërtet i ndezin meshkujt:

1. Loja me gjuhë në regjionin e veshit
2. Buzët e lëngshme që ngadalë luajnë me shishen e xhamit ose kashtën
3. Bluzë e gjerë gjysmë e lagësht, e cila pas dushit është ngjitur për trupin lakuriq duke e vizatuar atë
4. Prapanica seksi që vizatohet nën pantallonat e holla, pa veshje të brendshme
5. Kur femra mban bluzën shtëpiake pa jelekë për gjinj dhe rrëqethet
6. Kur në një vend të qetë publik, ajo vendos belin pranë tij, e puth dhe e rrëmben
7. Kur vetëm preket duke treguar se është e gatshme
8. Atëherë kur merr iniciativën dhe fillon aksionin duke hulumtuar trupin e tij.

/Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 12:38 pm

Ehhh vdiqem mbaruam fare ...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë i ndez meshkujt Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Click prej Fri Aug 05, 2011 5:56 am

Fiks e ke gjet....
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 7:52 pm

Ore mire qe ka internet Razz te mesojn pak se ngelem tu i mesu ne sa her Razz lol! ( shaka ) I love you girls :p


Çfarë i ndez meshkujt S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Vizitor prej Sun Sep 04, 2011 1:57 pm

Prapanica,,,Gjoksi i madh dhe buzet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Master prej Sun Sep 04, 2011 3:13 pm

bravo fiks e ke gjet te pakten un jam ne nje mendim me ty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çfarë i ndez meshkujt Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 8:30 am

pika ju raft se e keni mendjen vec per s................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i ndez meshkujt Empty Re: Çfarë i ndez meshkujt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi