Programe Forum - Welcome
Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit

Shko poshtë

Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit Empty Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 11:19 am

Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit F.0709110855405_m

Justin Timberlake ka zbuluar se nëna e tij e ka zënë njëherë duke bërë marrëdhënie seksuale me një femër.

Këngëtari 30 vjeçar i shndërruar në aktor ka folur për incidentin e lartpërmendur, përderisa rikujtoi momentin më të pa përshtatshëm në dhomën e tij të fjetjes.

“Një herë më kanë zënë duke bërë seks. Nënës nuk i pëlqeu kjo. Isha shumë i ri për të qenë në shtrat me një vajzë, Kështu që ajo u dëshpërua”, theksoi Justin. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit Empty Re: Timberlake: Nëna më zuri gjatë seksit

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:56 am

e pik e ze;pupupu nuk mund te shkoke naj hotel mor trap;po aty ku te zen mami
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi