Programe Forum - Welcome
Reali ka akordin me Santosin, tani bisedon me Neymar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Reali ka akordin me Santosin, tani bisedon me Neymar

Shko poshtë

Reali ka akordin me Santosin, tani bisedon me Neymar Empty Reali ka akordin me Santosin, tani bisedon me Neymar

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 11:25 am

Reali ka akordin me Santosin, tani bisedon me Neymar F.0709110743302_m

Real Madridi ka arritur marrëveshje me Santosin për transferimin e sulmuesit Neymar, gjithnjë sipas agjentit të lojtarit, i cili ka konfirmuar se do të bisedojë me klubin mbretëror mbi detajet kontraktuale.

“Është arritur marrëvshja mes Realit dhe Santosit për shumën e transferimit. Presidenti i Santosit tashmë u ka thënë madrilenëve të bisedojnë me lojtarin, për të mësuar nëse ai dëshiron të transferohet ose jo”.

“Reali tashmë ka biseduar me mua dhe më ka bërë një ofertë. Gjithçka varet nga Neymar. Santos do të marrë 45 milionë eurot e kërkuara dhe lojtari do të largohet sepse klauzola e tij është thyer”, theksoi Wagner Riberit për Lancenet. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi