Programe Forum - Welcome
Kam nevoje per ty... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kam nevoje per ty...

Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 12:45 pm

Kam nevoje per ty... I20157_alonesadnessdesignflowerphotographytree
Kam nevoje prane dikujt te jem
Kam nevoje dikujt "te dua" ti them
Kam nevoje te ndjej ngrohtesine
Kam nevoje per dike qe tme tregoje dashurine
Kam nevoje per stinen e veres
Kam nevoje te ndjej rrahjet e zemres
Kam nevoje qe te jem diku
Kam nevoje qe ti te jesh me mu
Kam nevoje per nje fjale te arte
Kam nevoje per nje puthje te zjarrte
Kam nevoje per ty
Kam nevoje qe te jemi te dy!…
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 12:46 pm

Kam nevoje per ty... I20158_MoonlightLove
Afrohu dhe me ngroh zemren qe per ty po vuan,
afrohu dhe largo dhimbjet,qe aq gjat me munduan .
afrohu me afer dhe ne sy me shiko
afrohu dhe thuaj nje fjal, me thuaj qe me do,
shikoj syt e mi dhe do te gjesh dashurin
qendro pran mejet dhe do te fal lumturin.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Click prej Mon Jul 11, 2011 7:50 pm

Mos kshu teemash se Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 7:53 pm

je me zemer ti lal :p
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Embelsira prej Thu Jul 14, 2011 9:56 am

Kam nevoje per ty ashtu si ke nevoje ti per mua


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu Jul 14, 2011 5:13 pm

kam nevoj per ty o dushi im i dashur se plasem vape
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 2:47 pm

Kam nevoje per ty se me ka marr shum malli
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jul 17, 2011 3:22 pm

Mergimtare shkruajti:Kam nevoje per ty ashtu si ke nevoje ti per mua
HAHAHAHA EBUKUR KJO NORMAL KAM TE DREJTE EDHE KE TEMA " Cfar mendoni eshte gabim nese femra e para ja shpreh ndjenjat një mashkulli?"ESHIKONI PRA SE JENEA NJESOJ HIHIHIHIH


Kam nevoje per ty... Rmjllujpg
Kam nevoje per ty... 2uz7cp0Kam nevoje per ty... 2uz7cp0Kam nevoje per ty... 2hwhe1_thjpgKam nevoje per ty... 2uz7cp0Kam nevoje per ty... 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Tue Jul 19, 2011 10:35 pm

sepse je gjysma ime
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jul 27, 2011 8:03 pm

Sepse keshtu ma ndjen shpirti im


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 12:44 pm

si njeriu i verber per ato dy sy..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Wed Sep 28, 2011 12:46 pm

sepse je fryma ime


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kam nevoje per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga KITTY prej Thu Sep 29, 2011 11:51 am

sepse ti je gjithcka per mua, drit, jete, frymamarrja ime...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Embelsira prej Thu Sep 29, 2011 11:53 am

Sepse jemi nje


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Thu Sep 29, 2011 12:07 pm

se me mungon


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kam nevoje per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:04 pm

ne c'do moment te jetes time <3


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Master prej Sat Nov 12, 2011 4:08 pm

si bima per diell


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kam nevoje per ty... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 1:54 pm

Kam nevoje per ty,si njeri i verber qe kerkon sy.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje per ty... Empty Re: Kam nevoje per ty...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi