Programe Forum - Welcome
Si te harrosh dike... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si te harrosh dike...

Shko poshtë

Si te harrosh dike... Empty Si te harrosh dike...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 1:01 pm


Pasi jeni ndare, ju e gjeni veten duke menduar per ate, filloni ta ndieni mungesen e tij me shume se e kishit imagjinuar. . Pasi keni humbur personin qe donit, ju filloni te keni emocione te ndryshme. Dhimbja qe ndiheni duket sikur nuk do te largohet asnjehere.

Gjeja me e mire per te bere ne keto raste , eshte te mbash veten ne ngarkuar me pune , kur fillone te ndiheni keq apo e vetmuar , ju duhet te flisni me dike qe t’ju degjoje dhe t’ju siguroje disa fjale ngushelluese qe te kaloni kete periudhe

1-Gjeja e pare qe duhet te beni eshte te kuptoni qe nuk eshte ndonje gje e mire te jetosh me te kaluaren, nqse nuk do te kthesh me ne ate lidhje, athe eshte koha te shikoni perpara

2-Gjeja e dyte qe ju duhet te beni, eshte te gjeni nje mik qe mund te flisni per ndjenjat tuaja . nuk ju ndihmon nqse ju i mbani ato te mbylluara. shume nga ne e kane kaluar lete periudhe me perpra, keshtu mund ju kuptojne se cfare po kaloni ne keto momente.

3- Gjeja tjeter qe mund te beni per te harruar ish te dashurin eshte te perfshini veten ne aktivitet qe te cilen do te mbajne te angazhuar me dicka. Ky hap eshte i veshtire por nqse me perpara ishit ne cift kur merresht me aktivitet , tani duhet te mesoheni ti beni gjerat vetem.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te harrosh dike... Empty Re: Si te harrosh dike...

Mesazh nga Click prej Mon Jul 11, 2011 7:45 pm

Do i kem parasysh
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te harrosh dike... Empty Re: Si te harrosh dike...

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 1:27 pm

nuk besoj se mund te harrohet dikush qe ka qen dikur pjese e ejtes tende, thjehst mesohemi me munges e tyre fatkeqesisht..Sad
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te harrosh dike... Empty Re: Si te harrosh dike...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:15 am

mesohemi,por cti bejsh se ai person do pendohet nje dit per ktre qe ka ber,edhe pse fatkeqesisht do jet shum von per te
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te harrosh dike... Empty Re: Si te harrosh dike...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi