Programe Forum - Welcome
Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 1:05 pm

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? I19711_coppiacolazionealetto600x398

Cfare menyre do zgjidhnit per te zgjuar te dashuren ose te dashurin tuaj nga gjumi?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga Sarita prej Mon Jul 11, 2011 12:07 pm

nje kove uje ne fytyr do ishte zgjuar me leht Razz


Edituar për herë të fundit nga guardian angel në Mon Aug 22, 2011 10:03 am, edituar 1 herë gjithsej
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon Jul 11, 2011 6:02 pm

me nje pickim affraid
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 6:12 pm

Mbase mje trendafil dhe nje mengjes i lehte
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:56 am

Duke i thene te dua arushe
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 9:05 am

preferoj tme zgjojne sesa ti zgjoj sepse jam sh gjumashe...:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:50 am

me nje kov uje fytyres;sepse ishte kokrra e gjumashit(e pash nje dit teksa shkonte ne shkoll me sy pergjumesh)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi? Empty Re: Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi