Programe Forum - Welcome
8 karakteret që tërheqin femrat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


8 karakteret që tërheqin femrat

Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 1:05 pm

Studime disavjeçare përcaktuan tipet kryesore që janë më të suksesshëm me femrat. Femrat kanë dy lloje "programesh mendore" kur bëhet fjalë për meshkuj. Kur thuhet "program" specifikisht nënkuptohet që ato janë
të programuara që nga lindja, prej gjeneve të tyre, po ashtu edhe nga shoqëria, ti pergjigjen në mënyrë të pavetëdijshme dy tipe meshkujsh që i përshtaten fotos mendore të tyre. Të gjitha femrat tërhiqen nga këto personalitete deri në njëfarë pike.

1- "Djemtë e këqinj" (bad boys)
Këta tipa zakonisht janë të fuqishëm dhe sillen si të tillë. Pinë alkool, duhan, bëjnë tatuazhe dhe demonstrojnë në çdo mënyrë të mundshme që janë në krahun e gabuar të rrugës.

2-Aventurieri
Dikush që është qejf ta kesh rrotull. Këta tipa janë në mënyrë të qëndrueshme duke kërkuar për "adrenaline", për emocion. Aventurierëve u pëlqen të bëjnë sërf, ski, gara me makina, hedhje me litar, hedhje me parashutë. Ata mendojnë si Indiana Jones dhe James Bond. Femrat e pëlqejnë këtë tip sepse aventurierët nuk janë kurrë të mërzitshëm ti kesh rrotull.

3-Flirtuesi
Dikush që është sensual dhe i bën femrat të ndihen mirë. Ata e kuptojnë femrën plotësisht, madje mendohet se në jetën e kaluar këta tipa mund të kenë qenë femra. Flirtuesit duket se kanë një mënyrë natyrale me femrat. Shumicës së meshkujve ata mund tu duken të çuditshëm, madje edhe paksa gei.

4-Artisti
Dikush që prek emocionet e saj dhe është enigmatik e kompleks. Artistët e shohin botën ndryshe nga personat e tjerë, është e vështirë për t′i kuptuar. Femrat mund të kuptojnë shprehitë e fytyrës së artistit më mirë se meshkujt e tjerë munden, prandaj zakonisht ato janë shumë të tërhequra nga këto personalitete. Këta tipa janë të paorganizuar dhe nuk janë të vetëdishëm për konceptin kohor.

5-Mashkulli i suksesshëm
Dikush që të ofron një stil jetese të mrekullueshëm dhe stabilitet. Mashkulli i suksesshëm sjell para dhe stabilitet. Shumica e femrave përpiqen të martohen me këta tipa.Të suksesshmit janë tipa dominantë, pasi ata janë lodhur për të arritur suksesin dhe i përdorin aftësitë e tyre të udhëheqjes në menaxhimin e lidhjes së tyre, madje edhe në rritjen e fëmijëve.

6-Kontrolluesi
Dikush që i thotë asaj çfarë të bëjë dhe e kontrollon, gjë që shumë femra e konsiderojnë si një shenjë të interesimit të madh ndaj tyre. Por në fakt është se atyre u pëlqen pushteti mbi gjithçka.

7-Mashkulli i zakonshëm
Dikush që është besnik, i qëndrueshëm dhe me këmbë në tokë. Këta tipa zakonisht përfundojnë në lidhje afatgjatë me femrat që janë si ata, të zakonshme.

8-"Servili"
Dikush që i jep asaj çdo gjë që ajo do. Ndonëse nuk janë të pëlqyshëm nga shumica e personave, servilat kanë një "fjalor" të veçantë ndaj të dashurës së tyre si "ok zemër, si të duash" dhe "më fal" dhe "çfarë ke zemër?" Këtij tipi nuk i pëlqen të shohë njerëzit në sy
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:52 pm

Duhet me u bo rrebel u pa puna
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 10:10 pm

Un do rrri cun i mirr le mos duan gocat Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

8 karakteret që tërheqin femrat Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 5:50 am

Interesante...
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:20 am

mos e pyt nrm djemte e kqinj Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Click prej Tue Aug 02, 2011 6:27 am

Is rrugac Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:38 am

aaahahahhahahh na pelq djemte e kqinj per arsye se jane sh te bukur theqin trunin Razz


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:36 am

Asnjoni nga keto karaktere sme pelqejn(me mir vetvetja)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

8 karakteret që tërheqin femrat Empty Re: 8 karakteret që tërheqin femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi