Programe Forum - Welcome
Mirjeta e Big Brother në versionin topless People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mirjeta e Big Brother në versionin topless

Shko poshtë

Mirjeta e Big Brother në versionin topless Empty Mirjeta e Big Brother në versionin topless

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 2:18 pm

Mirjeta e Big Brother në versionin topless Thumb_mirjeta1
Zbulohen fotot sensuale të Mirjetës, një prej banoreve të Big Brother Albania 4.

Ajo ishte pa dyshim një nga vajzat më seksi që ka patur ndonjëherë shtëpia e “Big Brother”. Një miks i lezetshëm i vajzës shkodrane me shumë humor dhe shumë e çiltër dhe kulturës angleze ku dhe ka kaluar shumë vite e që natyrisht kanë lënë shumë gjurmë në formimin e saj si vajzë pa komplekse por që di se çfarë do nga jeta. E përditshmja “Panorama” që botohet në Shqipëri ka publikuar sot fotot sensuale të Mirjetës.
burimi:ekonomisti.net,galsh.com
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi