Programe Forum - Welcome
Modelet më të kërkuara në botë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Modelet më të kërkuara në botë

Shko poshtë

Modelet më të kërkuara në botë Empty Modelet më të kërkuara në botë

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:52 pm

Modelet më të kërkuara në botë Main_anja
Në vendin e dytë gjendet Freja Beha Erichsen, e treta është Lara Stone, ndërsa top pesëshin e përmbyllin Abbey Lee Kershaw dhe Constance Jablonski.

Në listën e modeleve më të kërkuara janë përfshirë manekinet të cilat kanë pasur më së shumti revy të modës në 12 muajt e kaluar, paraqitjet e tyre në shtyp, si edhe në bazë të numrit të fansave që kanë nëpër rrjetet sociale.

Anja Rubik është shfaqur në 59 ballina revistash dhe publikime të tjera, ndërsa ka prezantuar koleksione në 43 revy. Në Facebook dhe Twitter ajo ka 55.000 fansa, ndërsa emri i saj është kërkuar në Google rreth tre milionë herë brenda një viti.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Modelet më të kërkuara në botë Empty Re: Modelet më të kërkuara në botë

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:55 am

me e mira esht miranda carr;e ajo irina shayek te tjerat jan out
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi