Programe Forum - Welcome
Kate Middleton “tregon” vithet People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kate Middleton “tregon” vithet

Shko poshtë

Kate Middleton “tregon” vithet Empty Kate Middleton “tregon” vithet

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:57 pm

Kate Middleton “tregon” vithet Main_kate-middleton

Me mbërritjen në Calgary në Kanada, era i bëri një shaka të keqe Kate Middleton, duke i ngritur fustanin e lehtë ngjyrë të verdhë duke “i nxjerre sheshit të pasmet”.

Fotografët si gjithnjë super të vemendshëm nuk kanë hezituar ta fiksojnë këtë pamje.

Kate Middleton shndërrohet kështu në një Merlin Monro të kohëve moderne.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kate Middleton “tregon” vithet Empty Re: Kate Middleton “tregon” vithet

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:52 am

sikur ne te tjerat skemi;ca vipash keto jan sa me than..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi