Programe Forum - Welcome
Nishani: Rama t’i dorëzojë detyrën Bashës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Nishani: Rama t’i dorëzojë detyrën Bashës

Shko poshtë

Nishani: Rama t’i dorëzojë detyrën Bashës Empty Nishani: Rama t’i dorëzojë detyrën Bashës

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 8:27 am

Nishani: Rama t’i dorëzojë detyrën Bashës F.0710084422288_m

Ministri Nishani që mbulon pushtetin vendor, ka nxjerrë një udhëzim më 10 qershor 2010, në bazë të të cilit ish-kryetari i Bashkisë duhet të jetë prezent në dorëzimin e mandatit për pasardhësin, raportoi "Gazeta Shqiptare".

Sipas këtij vendimi, tashmë që fituesi i Bashkisë së Tiranës është shpallur zoti Basha, atëherë zoti Rama duhet të jetë prezent në ceremoninë e dorëzimit të mandatit. Në bazë të këtij udhëzimi të ministrit Nishani, zoti Rama gjithashtu duhet të firmosë për këtë rotacion të pushtetit./Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi