Programe Forum - Welcome
5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga Master prej Tue Jun 21, 2011 10:02 pm

Ne krye te listes se justifikimeve per te mos bere seks jane “lodhja” dhe “nevoja per gjume”. Studimi i Consumer Reports National Research Center , eshte bere ne Janar me 1000 te rritur te moshave 18-75 vjec. 52% e te intervistuarve kane qene femra dhe 57% ishin te martuar ose jetonin me partner. 48% kishin femije nen moshen 18 vjec ne shtepi.

81% e pjesemarresve deklaruar si i kishin bere bisht seksit vitit qe kaloi shume here. Me poshte jane rezultatet e justufikimeve sipas perqindjeve (pjesemarresit mund te zgjidhin me shume se nje arsye per mosberjen e seksit)

shume i/e lodhur ose kam nevoje per gjume.
nuk ndjehem mire ose probleme shendetsore
nuk jam ne qef
po kujdesem per femijet ose kafshet shtepijake
kam pune

Gjate mbledhjes se informacionit dolen ne pah edhe gjera te tjera interesante si; 56% e meshkujve mendojne per seks cdo dite ndersa per femrat numri eshte 19%.

Personat qe e konsideronin veten si te “varfer” kishin me pak shance per te bere seks, por mendonim me shume per te bere seks.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jun 22, 2011 12:13 am

Jan edhe per mua keto apo vetem per ate qe i ka shpikur haha Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga Master prej Wed Jun 22, 2011 8:53 am

Ehhh ca studimesh me te lene pa mend Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga Sahara prej Mon Aug 29, 2011 10:42 pm

ju jeni linfomani ju cunat pupupupu Razz

vetem per nje gje ju vete mendja lol
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 8:08 pm

Jam me "ato" Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga Master prej Thu Jan 26, 2012 8:11 pm

me te vjella i ke mi Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Jan 26, 2012 8:14 pm

ai mund te jet justifikim i dyfishte Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks Empty Re: 5 justifikimet më të zakonshme për të mos bërë seks

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi