Programe Forum - Welcome
 Humb jetën vajza 6 vjeçare, pickohet nga gjarpri People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Humb jetën vajza 6 vjeçare, pickohet nga gjarpri

Shko poshtë

 Humb jetën vajza 6 vjeçare, pickohet nga gjarpri Empty Humb jetën vajza 6 vjeçare, pickohet nga gjarpri

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 1:23 pm

 Humb jetën vajza 6 vjeçare, pickohet nga gjarpri F.0708164344572_m

Një vajzë gjashtë vjeçare nga fshati Hajdaran humbi jetën mbrëmjen e të enjtes pasi u pickua nga gjarpri, duke shënuar edhe viktimën e parë nga pickimi i gjarprit gjatë kësaj vere.Mësohet se e mitura është pickuar nga gjarpri ndërsa po luante në oborrin para shtëpisë së gjyshërve nga nëna, në fshatin Zavalinë të komunës malore me të njëjtin emër në rrethin e Elbasanit, raportoi BW.
Ka qenë transporti me vonesë drejt kirurgjikut të Elbasanit dhe largësia e madhe e vendit të ngjarjes nga spitali, ai që i ka marrë dhe jetën vajzës gjashtëvjeçare.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi