Programe Forum - Welcome
Sarandë, breshëri plumbash tek Limani, plagosen 2 pastruese People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sarandë, breshëri plumbash tek Limani, plagosen 2 pastruese

Shko poshtë

Sarandë, breshëri plumbash tek Limani, plagosen 2 pastruese Empty Sarandë, breshëri plumbash tek Limani, plagosen 2 pastruese

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 1:23 pm

Sarandë, breshëri plumbash tek Limani, plagosen 2 pastruese QYTETI-300x201


Dy pastruese të qytetit të Sarandës kanë mbetur të plagosura si pasojë e një breshërie plumbash që zhurmoi qytetin mëngjesin e sotëm.
Ngjarja ndodhi tek Limani i qytetit në orën 07:30 të mëngjesit kur Lefteri Ahmetaj 45 vjec dhe Engjëllushe mata 44 vjec po pastronin rrugën. Policia njofton se kanë qënë plumba rikoshet që pas një breshërie armësh kanë goditur njërën nga pastrueset në kraharor dhe tjetrën në krah. Të dyja gratë ndodhet aktualisht në spital, jashtë rrezikut për jetën.
Policia e alarmuar për ngjarjen ka nisur menjëherë hetimet për ngjarjen e rëndë. Dyshohet se shkak për të shtënat me armë mund të kenë ardhur nga ndonjë grindje e mundshme mes grupesh adoleshentësh të cilët më pas mund të kenë qëlluar me armë njëri-tjetrin.
Qyteti këto ditë është populluar shumë nga turistët vendas dhe të huaj dhe ngjarja e sotme duket se prishi qetësinë e sezonit turistik të këtij qyteti./bw/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi