Programe Forum - Welcome
Grindet me gruan, pret damarët People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Grindet me gruan, pret damarët

Shko poshtë

Grindet me gruan, pret damarët Empty Grindet me gruan, pret damarët

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 8:21 pm

Grindet me gruan, pret damarët Couple_arguing-150x150


Një 30-vjeçar nga Kurbini ka tentuar vetëvrasjen pas një konflikti me të shoqen. Gëzim Çeku, 30 vjeç, ka prerë damarët pasi ishte zënë me bashkëshorten e tij.
Menjëherë ai është dërguar në Spitalin Ushtarak në Tiranë, pasi gjendja e tij shëndetësore paraqitet e rëndë.
Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave që e çuan 30-vjeçarin drejt vetëvrasjes.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi