Programe Forum - Welcome
Qielli i fotografuar ne nje vit (Video) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Qielli i fotografuar ne nje vit (Video)

Shko poshtë

Qielli i fotografuar ne nje vit (Video) Empty Qielli i fotografuar ne nje vit (Video)

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 8:39 pm

Qielli i fotografuar ne nje vit (Video) F.0710112826808_m-150x150

Astronomi amator dhe fotografi Alex Cherney kaloi një vit e gjysmë duke fotografuar qiellin me yje mbi Australi.
Mundi i tij u shpërblye. Si rezultat i orëve të gjata duke xhiruar dhe montuar krijoi këtë video të mrekullueshme e cila u shpërblye në festivalin për astro-fotografinë më të mirë – STARMUS.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi