Programe Forum - Welcome
Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari

Shko poshtë

Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari Empty Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 7:24 am

Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari Policia_shkoder

SHKODER – Lajmifundit – Ekzekutohet me armë zjarri një 40-vjeçar në Shkodër. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Oblik të Shkodrës.
Viktima është shtetasi 40-vjeçar Agim Shullani, babai i tre femijeve, i cili është qëlluar për vdekje me pistoletë nga persona ende të paidentifikuar.
policia tha se nga hetimet paraprake 40-vjeçari ka qënë duke u kthyer në banesë kur është sulmuar me armë.
në vendngjarje shkoi policia e cila ka nisur hetimet për zbardhjen e krimit.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari Empty Re: Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:20 am

Sa keq te vrasesh nje njeri sidomos ne sy te familjareve,ska ku te vej kjo pune
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi