Programe Forum - Welcome
Bën betim të rremë në Zot, e godet rrufeja! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bën betim të rremë në Zot, e godet rrufeja!

Shko poshtë

Bën betim të rremë në Zot, e godet rrufeja! Empty Bën betim të rremë në Zot, e godet rrufeja!

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 7:29 am

Bën betim të rremë në Zot, e godet rrufeja! Rrufeja

“Më vraftë Zoti me rrufe, nëse të kam marrë ndonjëherë para borxh”, kjo është ajo që ka thënë një burrë nga Kina, ndonëse ai ka qenë i qartë se po gënjente.
Disa minuta më vonë atë vërtetë e goditi një rrufe. Pasi e çuan në spital, protagonisti i kësaj historie fatmirësisht shpëtoi.
Tre vjet më parë, ai i mori borxh një mikut të vet për dasmën e tij. Shumën që e mori borxh, nuk e ktheu më. Kur shoku i tij ia kërkoi, ai zuri be Zotin, duke e ditur që po gënjente dhe e goditi rrufeja.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi