Programe Forum - Welcome
Pogradec, kanoset me armë aktori Mevlan Shanaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pogradec, kanoset me armë aktori Mevlan Shanaj

Shko poshtë

Pogradec, kanoset me armë aktori Mevlan Shanaj Empty Pogradec, kanoset me armë aktori Mevlan Shanaj

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 9:51 am

Pogradec, kanoset me armë aktori Mevlan Shanaj Policia-makine2

POGRADEC—Lajmifundit—Aktori i njohur shqiptar Mevlan Shanaj është kanosur sot me armë zjarri nga një person i identifikuar nga policia. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Pogradec dhe se sherri ka qenë një banesë në zonën e plazhit. Mësohet se shtetasi Adrian Hoxhallari ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të banesës së aktorit Shanaj por për fat të mirë nuk ka patur asnjë të lënduar. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes ndërsa është vënë në kërkim të autorit të këtyre të shtënave me armë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi