Programe Forum - Welcome
CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend

Shko poshtë

CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend Empty CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 9:53 am

CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend Shtylle-OST

TIRANE–Lajmifundit– CEZ Shpërndarje ka njoftuar se në kuadër të përmirësimit të rrjetit të shpërndarjes së energjisë elektrike, duke filluar nga dita e Hënë, do të ndërmarrë një sërë riparimesh. Për shkak të këtyre riparimeve, disa zona në Shqipëri do të jenë pa energji elektrike për disa orë. Kështu, Tirana 3 një pjesë e Kombinatit, një pjesë e komunës Vaqarr, Burgu Vaqarr do të ketë ndërprerje të energjisë më datën 11/07/2011 në oraret 09:00-15:00, Nënstacioni TEC një pjesë e Kombinatit, një pjesë e komunës Vaqarr, Sharra(varrezat), Kombinati Yzberisht, Kombinati industrial nuk do të furnizohen me energji elektrike më datat 12-15/07/2011 në oraret 09:00-15:00. Nënstacioni Shijak Mermerin, Rrobaqepësi, Spitalin, Komuna Gjepalaj (Hardhisht), Xhafzotaj(pjesërisht), Filanto, një pjesë e Rrashbullit, një pjesë e Radiostacionit në datat 11-12/07/2011 dhe oraret 09:00-15:00 N/S Shijak. TR2+pajisjet një pjesë e Radiostacionit, një pjesë e komunës Xhafzotaj, Maminas, Bashkia Sukth, komuna Katund i Ri do të kenë mungesë energji në datat 15/07/2011 dhe oraret 09:00-15:00. N/S Tirana 1, Thika e seksionimit, Shkarkuesit 35kV, Thika e tokës një pjesë e Rruga “A.Vokshi”, një pjesë e Rruga “Babe Rexha”, një pjesë e Rruga Jordan Misja, Pjesërisht Lapraka, Fusha e Aviacionit në të dy krahët, Konviktet e ing. së Ndërtimit , Shkolla ing. e Ndërtimit, Burgu 313 në Rr “Jordan Misja” nuk do të furnizohen me energji elektrike në datat 11/7/2011dhe oraret 09:00-11:00
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend Empty Re: CEZ: Përmirësohet rrjeti i shpërndarjes, ja ndërprerjet e energjisë në vend

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:19 am

E mor cez e ty rrezik me ta vu naj ditr bomben,sepse ua ke acaru nervat popullsise se shkrete.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi