Programe Forum - Welcome
Aksident automobilistik në Tiranë-Durrës, tre të plagosur rëndë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Aksident automobilistik në Tiranë-Durrës, tre të plagosur rëndë

Shko poshtë

Aksident automobilistik në Tiranë-Durrës, tre të plagosur rëndë Empty Aksident automobilistik në Tiranë-Durrës, tre të plagosur rëndë

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 4:34 pm

Aksident automobilistik në Tiranë-Durrës, tre të plagosur rëndë Polici-350x244

TIRANE—Lajmifundit—Një aksident automobilistik me pasoja në tre persona ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë fabrikës së Coca-Cola. Mësohet se një trajler me targë LA 3584 A është përplasur me një autoveturë tip Reno me targë TR 0292 R. Për shkak të këtij aksidenti është bllokuar lëvizja e mjeteve në autostradë. Nga policia sipas të dhënave të para, raportohet për 3 persona të plagosur në gjendje të rëndë në mjetin tip Reno, mes te cilëve dhe drejtuesi i makinës. Të tre janë dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak, ndërkohë që mjekët thanë se nuk japin shpresë për jetën e drejtuesit të mjetit tip Reno.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi