Programe Forum - Welcome
Mbytet në plazhin e Shëngjinit 48-vjeçari, dyshime për atak në zemër People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mbytet në plazhin e Shëngjinit 48-vjeçari, dyshime për atak në zemër

Shko poshtë

Mbytet në plazhin e Shëngjinit 48-vjeçari, dyshime për atak në zemër Empty Mbytet në plazhin e Shëngjinit 48-vjeçari, dyshime për atak në zemër

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 4:35 pm

Mbytet në plazhin e Shëngjinit 48-vjeçari, dyshime për atak në zemër Plazh1

Një shtetas i moshës 48-vjeç gjeti vdekjen sot pasi u mbyt në plazhin e Shëngjinit.
Policia informon se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00. viktima është identifikuar dhe sipas policisë së Lezhës është shtetasi Preng Dedgjonaj.
Sipas njoftimeve nga vendi i ngjarjes, 48-vjecari ka qenë duke u larë në det në momentin kur është mbytur.
Dyshimet e policisë flasin për një infarkt të viktimës në momentin kur ka hyrë në ujë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi