Programe Forum - Welcome
Spanjë, burri nudo përballet me demin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Spanjë, burri nudo përballet me demin

Shko poshtë

Spanjë, burri nudo përballet me demin Empty Spanjë, burri nudo përballet me demin

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 4:46 pm

Spanjë, burri nudo përballet me demin Nudo-demi

Një burrë krejtësisht nudo është përballur me një dem ditën e djeshme gjatë festës së San Ferminit që zhvillohet në Pamplona të Spanjës.
Pasi u hodh në ajër nga demi, personi u arrestua nga policia për “shqetësim të rendit publik”.

Vrapimi (corrida siç njihet në Spanjë) i së dielës është më i madhi i tetë ditëve të festës së përvitshme dhe personat e plagosur nga demat ishin gjithsej 10.

Vrapuesi nudo “ia hodhi” vetëm me disa gërvishtje në fytyrë.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi