Programe Forum - Welcome
Kate Hudson lind djalë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kate Hudson lind djalë

Shko poshtë

Kate Hudson lind djalë Empty Kate Hudson lind djalë

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 4:47 pm

Kate Hudson lind djalë Hudson-bellamy1

Kate Hudson dhe i fejuari i saj, Matt Bellamy, janë bërë me djalë.
Aktorja 32-vjeçare lindi djalin mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, bën të ditur ‘US Weekly’.

Kate ka edhe një djalë tjetër 7-vjeçar, të quajtur Ryder.

Kate Hudson dhe Matt Bellamy, vokalisti i grupit Muse, filluan të frekuentoheshin vitin e kaluar dhe tashmë po mendojnë për blerjen e një mansioni në Malibu me vlerë 5.3 milionë dollarë.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kate Hudson lind djalë Empty Re: Kate Hudson lind djalë

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:52 am

ti rroj femija me jet te gjate..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi