Programe Forum - Welcome
Cifti Beckham bëhet me vajzë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cifti Beckham bëhet me vajzë

Shko poshtë

Cifti Beckham bëhet me vajzë Empty Cifti Beckham bëhet me vajzë

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 4:59 pm

Cifti Beckham bëhet me vajzë Becham-vajza

David dhe Victoria Beckham janë bërë me vajzë paraditen e djeshme.
Futbollisti anglez konfirmoi lajmin në profilin e tij në Facebook duke zbuluar edhe emrin e vogëlushes: Harper Seven.

“Jam shumë krenar dhe i lumtur të njoftoj lindjen e vajzës sonë Harper Seven. Victoria është shumë mirë dhe djemtë janë të kënaqur që janë bërë me një motër të vogël”, shkruajti mesfushori i Los Angeles Galaxy.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cifti Beckham bëhet me vajzë Empty Re: Cifti Beckham bëhet me vajzë

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:51 am

hajt ti rroj me jete te gjate ciftit
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi