Programe Forum - Welcome
Rrezikon burgun, la 45 minuta fëmijët në makinë, temperatura ishte 40 C People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rrezikon burgun, la 45 minuta fëmijët në makinë, temperatura ishte 40 C

Shko poshtë

Rrezikon burgun, la 45 minuta fëmijët në makinë, temperatura ishte 40 C Empty Rrezikon burgun, la 45 minuta fëmijët në makinë, temperatura ishte 40 C

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:11 am

Rrezikon burgun, la 45 minuta fëmijët në makinë, temperatura ishte 40 C 26-vjeccarj-286x250


Një nënë e cila la tre fëmijtë e saj për 45 minuta në makinë ndërsa temperaturat kishin arritur 40 gradë është paralajmëruar se mund të përfundojë në burg. 26 vjeçarja Kelly Marie Langham kishte vendosur fëmijët të moshës 2-8 vjeç në një rrezik të madh për jetën. Ajo u tha gjyqtarëve se ishte larguar vetëm për pak minuta dhe se ishte bllokuar në një qendër tregtare. Ngjarja ndodhi në Angli dhe nëna ka lënë xhamin paksa të hapur por nuk kishte menduar se temperaturat do të shkonin aq lart. Një kalimtar kishte parë fëmijët në makinë teksa bërtisnin dhe kërkonin ndihmë.
lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi