Programe Forum - Welcome
Bekam: Reali po ndërton skuadër të frikshme, Mourinho është gjeni People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Bekam: Reali po ndërton skuadër të frikshme, Mourinho është gjeni

Shko poshtë

Bekam: Reali po ndërton skuadër të frikshme, Mourinho është gjeni Empty Bekam: Reali po ndërton skuadër të frikshme, Mourinho është gjeni

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:15 am

Bekam: Reali po ndërton skuadër të frikshme, Mourinho është gjeni Beckham-252x210

Futbollisti anglez, Dejvid Bekam, i cili që nga viti 2007 luan tek Los Anxhelos Galaksi, i ndjek me interesim të madh të gjitha ngjarjet që ndodhin në ish-klubin e tij, Real Madrid, në të cilin luajti katër vjet.
“Reali po ndërton skuadrën e duhur dhe jam i bindur se në edicionin e ardhshëm do të jetë shumë më i fortë. Por, arsyeja e besimit tim tek Reali nuk është vetëm për atë që kjo skuadër ka në fushën e gjelbër, por edhe tek trajneri Jose Mourinho. Portugezi është një gjeni i vërtetë dhe jam i bindur se Reali nën drejtimin e tij mund t’i fitojë të gjitha trofetë në edicionin e ardhshëm”, ka theksuar Bekam për të përditshmen sportive spanjolle “Marca”, për të shtuar: “Shumëçka duhet vlerësuar te Reali, si Murinjon ashtu edhe Kristiano Ronaldon, i cili definitivisht është njëri nga lojtarët më të mirë në botë”.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi