Programe Forum - Welcome
Kejti Jashari zgjidhet Miss Shqipëria, çmimi në Kalanë e Krujës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kejti Jashari zgjidhet Miss Shqipëria, çmimi në Kalanë e Krujës

Shko poshtë

Kejti Jashari zgjidhet Miss Shqipëria, çmimi në Kalanë e Krujës Empty Kejti Jashari zgjidhet Miss Shqipëria, çmimi në Kalanë e Krujës

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:21 am

Kejti Jashari zgjidhet Miss Shqipëria, çmimi në Kalanë e Krujës Miss_shqiperia-197x250

Kejti Jashari është zgjedhur mbrëmë vajza më e bukur e Shqipërisë. Manifestimi u mbajt mbreme në Kalanë e Krujës.
Kejti Jashari dukej e emocionuar, por shumë e lumtur kur u shpall më bukuroshja në përmasa kombëtare. Ceremonia u zhvillua mbrëmë në Kalanë e Krujës, 35 kilometra larg nga kryeqyteti shqiptar, Tirana.
Kejti Jashari është nxënës dhe ka vetëm 17 vjet. Ajo do të përfaqësojë vendin në zgjedhjen e bukuroshes botërore, që do të mbahet në Londër, më 6 nëntor.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi