Programe Forum - Welcome
Peshkaqeni bën “salto” mbi surferin! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Peshkaqeni bën “salto” mbi surferin!

Shko poshtë

Peshkaqeni bën “salto” mbi surferin! Empty Peshkaqeni bën “salto” mbi surferin!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 5:01 pm

Peshkaqeni bën “salto” mbi surferin! Peshkaqeni

Fotografi i Orlando Sentinel, Jacob Langston, po xhironte në plazhin e Floridës, por as që ka mundur të ëndërrojë se në kuadër do t’i futej një peshkaqen.

Plazhi atë ditë ishte përplot surferë, ndërsa mbi njërin prej tyre “fluturoi” një peshkaqen.

Peshkaqeni i gjatë rreth një metër bëri një salto të katërfishtë mbi surferin dhe u zhyt sërish në ujë.

Kjo është një situatë me të cilën ndoshta janë mësuar surferët, por secilin prej nesh do ta kishin lëshuar këmbët nga frika.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi