Programe Forum - Welcome
Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale

Shko poshtë

Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale Empty Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 5:09 pm

Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale Vesaluma


Vesa Luma, është duke u akuzuar për tradhti kontraktuale nga Besfort Hasanaj, të cilit është duke iu rrezikuar ‘accounti’ në YouTube, me mbi 2000 video ku përfshihen dhe këngë të këngëtarëve tonë të mirënjohur.

Me anë të një komunikatë, Besfort Hasanaj ka ofruar faktet e tij për atë që ai e quan tradhtinë e Vesa Lumës ndaj tij. Hasanaj pohon se Vesa Luma ka thyer kontratën e nënshkruar në janar të këtij viti, për publikimin dhe distribuimin e klipeve të saj në YouTube.

Megjithatë, Vesa ka ndërruar kahje dhe ka nënshkruar kontratë tjetër të ‘fshehtë’ sipas Hasanajt me Aldor Ninin, e kompanisë Easycom. Besforti pohon se Vesa Luma së bashku me Aldor Ninin kanë tentuar ta suspendojnë nga YouTube ‘accountin’ e tij duke fshirë tri video të këngëtares, gjë që e detyron rrjetin social të videove ta suspendojë atë ‘account’.

Kohë më parë sipas Hasanajt, kompania Easycom ka arritur që me ndihmë të këngëtareve që ai i quan ‘lavire’ G.K dhe L.J. ta suspendojnë ‘accountin’ tjetër të Besfortit dhe atë kryesorin për tregun evropian.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale Empty Re: Vesa akuzohet për tradhti kontraktuale

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:50 am

kjo duket si engjell;ka u be tradhetare?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi