Programe Forum - Welcome
Ku i shpenzon paratë Genta? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ku i shpenzon paratë Genta?

Shko poshtë

Ku i shpenzon paratë Genta? Empty Ku i shpenzon paratë Genta?

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 5:11 pm

Ku i shpenzon paratë Genta? Genta_ismaili-234x300

Genta Ismajli ka zbuluar se ajo më së shumti shpenzon gjatë stinës së verës edhe atë në radhë të parë për karburante, dhe pastaj natyrisht për ushqim.

Gjatë një interviste për “Kosova Sot” Genta ka bërë të ditur se gjithashtu shpenzon shumë për çdo gjë që ka të bëjë me përformancat e saj, me qëllim të duket sa më bukur para publikut.
Këngëtarja kosovare këto ditë ka realizuar këngën më të re të titulluar “Pa ty” , e cila këngë është duke pranuar shumë mirë nga publiku.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku i shpenzon paratë Genta? Empty Re: Ku i shpenzon paratë Genta?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:50 am

ehe kjo osht kot;un me sy se shoh
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi