Programe Forum - Welcome
Fier, plagoset me armë 19-vjeçari, autori në kërkim People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fier, plagoset me armë 19-vjeçari, autori në kërkim

Shko poshtë

Fier, plagoset me armë 19-vjeçari, autori në kërkim Empty Fier, plagoset me armë 19-vjeçari, autori në kërkim

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 6:56 pm

Fier, plagoset me armë 19-vjeçari, autori në kërkim Ambulanca7


Një person tashmë i identifikuar nga policia plagosi sot me armë zjarri një 19-vjeçar në Mbrostar të Fierit.
Policia tha se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes dy protagonistëve të krimit. Shtetasi Arben Gremi, 19 vjeç mësohet se është transportuar në qytetin e Fierit dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore ku është jashtë rrezikut për jetën.
Nga ana tjetër mësohet se policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe e ka shpallur atë në kërkim ku po punon për arrestimin e tij.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi