Programe Forum - Welcome
Lind bebja 7.5 kilogramë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lind bebja 7.5 kilogramë

Shko poshtë

Lind bebja 7.5 kilogramë Empty Lind bebja 7.5 kilogramë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 6:20 am

Lind bebja 7.5 kilogramë Baby_073532


Vjen ne jete femija me peshe rekord. Lindja eshte kryer me operacion, ne Teksas te Shteteve te Bashkuara te Amerikes: JaMichael Brown peshon thuajse 7 kilograme e gjysme.
Bebja eshte transportuar menjehere ne repartin e te sapolindurve per t'iu nenshtruar nje terapie intensive, pasi glicemia e tij ishte e larte. Per momentin bebja eshte ne gjendje te mire.

JaMichael eshte femija i katert, por djali i pare pas tre motrash, te lindur nga nena Janet. Krevatet e te sapolindurve jane shume te vegjel per te dhe rrobat e blera nuk i bejne fare.
tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi