Programe Forum - Welcome
Pronarja e sallonit rreh hajdutin, e mban si skllav seksi tre ditë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pronarja e sallonit rreh hajdutin, e mban si skllav seksi tre ditë

Shko poshtë

Pronarja e sallonit rreh hajdutin, e mban si skllav seksi tre ditë Empty Pronarja e sallonit rreh hajdutin, e mban si skllav seksi tre ditë

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 9:06 am

Pronarja e sallonit rreh hajdutin, e mban si skllav seksi tre ditë Olga-Zajac1-300x221

Një rus që u mundua të vidhte në një sallon bukurie, përfundoi si viktimë kur pronarja grua e hodhi poshtë, e lidhi nudo dhe më pas e përdori si skllav seksi për tre ditë.
Viktor Jasinski, 32 vjeç, pranoi në polici se kishte shkuar për të vjedhur në sallon. Por e gjithë historia ndryshoi pasi pronarja, Olga Zajaç, 28 vjeçe, rastisi të ishte kampioni me rrip të zi në karate. Mendohet se ajo e ka shtrirë hajdutin me një goditje të vetme përdhe. Më pas e përdori si skllav seksi duke i dhënë viagra, në mënyrë që ai ta bënte punën sa më mirë.magjistari
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi